Зустріч поколінь: “Мужність свідчити віру в сучасному світі”

У рамках проекту «Діалог поколінь» 17 квітня 2013 року Фонд Святого Володимира, Інститут Історії Церкви та Інститут лідерства та управління УКУ провели зустріч під назвою «Мужність свідчити віру в сучасному світі».  

свідчить п. Наталія НиколинСпеціальним гостем зустрічі став Блаженніший Любомир (Гузар), який у вступному слові наголосив на практичному значенні виміру віри. Далі спогадами, коли в умовах радянського атеїзму та переслідування за віру доводилося проявляти мужність і свідчити про свою віру, поділилися з молодими людьми п. Наталія Николин, п. Ярослав Геврич, с. Юліта Похудай, студитка і єрм. Петро Козак ЧНІ. Опісля студенти і випускники УКУ мали змогу представити свої роздуми на цю тему і долучилися до її обговорення разом з усіма присутніми.молодь

Підсумовуючи, Блаженніший Любомир (Гузар) порадив молоді дослухатися до того, що говорить їхнє серце та довіритися Богові: «Сьогодні, коли ми говоримо про мужність, постає питання: до якої межі ми готові дійти, щоб відстояти власні переконання? Їх слід відстояти не в дусі впертості, а в дусі служіння Богові. Сьогодні потрібно мати велику відвагу, щоб сказати: “Я буду чинити так, як велить мені віра в Бога, моя людська гідність, я маю визнавати свою віру, незважаючи ні на що».