Ернст Кристофор Суттнер. Українське християнство на початку ІІІ-го тисячоліття: Історичний досвід та екдезіологічні перспективи

img041До збірника статей о. Ернста Крістофа Суттнера увійшли переклади його праць, у яких розглядаються еклезіологічні й екуменічні аспекти історичного розвитку, актуального стану та майбутніх перспектив Церкви Христової в Україні. Автор з повагою ставиться до самобутньої української духовної спадщини та представляє її як органічну й вагому складову частину світової релігійної культури. Особливу увагу приділяє він стосункам Церкви й держави, різних конфесій і народів у минулому та на сучасному етапі, коли вселенське християнство вступило у III тисячоліття своєї історії.

Призначена для богословів, істориків, священиків, семінаристів та студентів богословських навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією Церкви та щиро прагне примирення і поєднання християн.

Ернст Кристофор Суттнер. Українське християнство на початку ІІІ-го тисячоліття: Історичний досвід та екдезіологічні перспективи / Переклад і наукова редакція Олега Турія. – Львів: Видавництво «Свічадо», 2001. – 168 с.