о. Борис Ґудзяк. «Начало обичноє». Проповіді

img052У збірці представлено вибрані тексти проповідей о. Бориса Ґудзяка, ректора Українського Католицького Університету, відомого в Україні та поза її межами до­слідника церковної історії й богослова, виголошені у 2000-2008 роках у стінах очолюваного ним навчального закладу або пов’язані з його діяльністю.

У проповідях зацікавлений Читач знайде не лише глибокі й оригінальні рефлексії над головними питан­нями буття Людини та її взаємин зі своїм Творцем, а й відображення та осмислення важливих подій новітньої української історії, історичної долі Української Греко-Ка-толицької Церкви, боротьби за відродження та визнання богословської освіти в Україні, викликів сучасного світу та постмодерної культури для релігійної й національної ідентичности, переконливости християнського свідчення в епоху глобалізації.

Водночас, опубліковані тексти дають змогу відчути й пережити саму атмосферу УКУ, дух і стиль спілкування, міжособистісних стосунків та творчої співпраці, які панують і, значною мірою, формуються завдяки душпас-тирському служінню й особистій поставі Автора.

о. Борис Ґудзяк. «Начало обичноє». Проповіді. – Львів: Видавництво Українського Католицького Університету, 2008. – 200 с.

замовити у видавництві