Про останні хвилини земного життя Митрополита Андрея Шептицького

544612_527372760658318_436132896_nІз інтерв’ю о. Йосифа Кладочного про останні хвилини земного життя Митрополита Андрея (Шептицького)

 “Митрополит лежав спокійно зі замкнутими очима та віддихав тяжко, як перед тим. Відтак почав знову молитися. Відчинив очі та почав до нас усіх говорити:

“Наша Церква буде знищена, розгромлена большевиками, але ви держіться, не відступайте від віри, від Святої Католицької Церкви. Тяжкий досвід, який паде на нашу Церкву, є хвилевий. Виджу відродження нашої Церкви, вона буде гарніша, величніша від давньої, та буде обіймати цілий наш нарід. Україна, – продовжував дальше говорити Митрополит, – двигнеться зі свого упадку та стане державою могутньою, з’єдиненою, величною, яка буде дорівнювати іншим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і злагода будуть панувати в ній. Все те буде, як я кажу. Тільки треба молитися, щоби Господь Бог і Мати Божа опікувалася над нашим бідним замученим народом, який стільки витерпів, і щоб ця опіка Божа тривала вічно”.