В історико-краєзнавчому музеї «Сокальщина» відкрили виставку про Митрополита Андрея Шептицького

В неділю, 17 квітня, в історико-краєзнавчиму музеї “Сокальщина” відкрили виставку про DSCN0014Митрополита Андрея Шептицького. Слово на відкритті мав отець-мітрат Ярослав Кащук, який наголосив на важливості служіння, зразком якого був митрополит Андрей, а також поблагословив цю експозицію.

З вітальним словом звернулися до присутніх співорганізатори цього заходу – голова районного товариства “Просвіта” Ігор Дацюк і директор історико-краєзнавчого музею “Сокальщина” Василь Волошин.

Наприкінці директор Інституту Історії Церкви УКУ Світлана Гуркіна розповіла про те, як народився задум створення цієї виставки  і звернула увагу присутніх на окремі аспекти життя і діяльності митрополита Андрея Шептицького.

Виставку про Митрополита Андрея Шнптицького можна оглянути в історико-краєзначому музеї “Сокальщина” до 26 квітня. Її також планують показати школярам.  DSCN0017

Нагадаємо, що виставка містить 8 тематичних банерів, які презентують різні грані життя і служіння Митроплита Андрея Шептицького. Впродовж минулого року ця експозиція була презентована в багатьох містах України.

Її можна замовити в Інституті Історії Церкви УКУ для експонування у храмах, катехитичних класах, школах чи музеях вашого міста.

Фотогалерея з експонування виставки в різних містах.